Все возможно! Мечты сбываются!

7Дек/09Off

AKVIS Enhancer 11.0: плагін фотокорекції з посиленням деталізації

AKVIS Enhancer - програма для обробки фотографій, призначена для поліпшення деталізації знімка, корекції затемнених областей та підвищення різкості, з можливістю створення HDR зображення.

Дуже часто фото здається безнадійно зіпсованим, занадто темним, мутним, нечітким. Причини можуть бути різні, і в багатьох випадках це поправимо.

AKVIS Enhancer (ім'я програми в перекладі означає "поліпшувач") допомагає у багатьох важких випадках.

Програма працює в режимах: Enhancer, Focus, Smart Correction і HDR.

  • Режим Enhancer забезпечує комплексну корекцію кожної точки зображення без втрати якості, дозволяє виправити будь-яку окрему фотографію, виявити деталі в світлих і темних областях. У цьому режимі програма покращує текстури, підкреслює деталі, "витягуючи" їх з засвічених і затемнених областей. Enhancer виправляє недотримані фотографії, знімки, зроблені проти сонця, і навіть допомагає позбутися від туману.
  • Режим Focus допомагає підвищити різкість розфокусованих знімків, зробити акцент на певній частині зображення, виправити нечіткий об'єкт на фотографії.
  • Режим Smart Correction призначено для тонової корекції зображення, тобто зміни яскравості пікселів в темних і світлих областях, за рахунок чого покращується загальна картина. Цей режим дозволяє відкоригувати не тільки всі зображення, а й окремі кольорові області (наприклад, освітлити тільки портрет, залишивши фон недоторканим, або затемнити пересвічене небо).
  • Режим HDR (доступний тільки у версії standalone) дозволяє отримати зображення з високим динамічним діапазоном з декількох знімків одного й того самого об'єкта, зроблених з різною експозицією.

Програма застосовується не тільки для корекції сімейних знімків і художніх фотографій, Enhancer використовують також видавці і редактори технічної літератури, щоб представити ілюстрації якомога більш детально. У медицині ця програма допомагає при розпізнаванні нечітких рентгенівських знімків.

AKVIS Enhancer дозволяє зберігати свої улюблені й найбільш часто використовувані налаштування як пресети і викликати їх у міру потреби, що полегшує і прискорює роботу.

AKVIS Enhancer представлений у вигляді плагіна для графічних редакторів (plugin) і у вигляді окремої, самостійної, програми (standalone).

Enhancer як окрема (автономна) програма дозволяє працювати у всіх чотирьох режимах (Enhancer, Focus, Smart Correction, HDR), у той час як плагін Enhancer - у перших трьох (Enhance, Focus, Smart Correction).
У програму Enhancer (standalone edition) також включені додаткові можливості редагування фотографій: в закладці Постобробка можна змінити яскравість, контрастність і насиченість зображення, зробити корекцію по каналах.
Плагін підтримує пакетну обробку файлів, що робить можливим автоматичне редагування великої кількості фотографій. Це дуже корисно, коли доводиться мати справу з однотипними дефектами, як частіше за все і буває.
Плагін AKVIS Enhancer сумісний із самими популярними графічними редакторами:Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Corel Paint Shop Pro і Photo Paintта іншими (дивіться список сумісних редакторів).

AKVIS Enhancer (в обох варіантах) працює з зображеннями RGB (8 / 16 bits) та Grayscale.
JPEG, TIFF, BMP, PNG. Планується включення підтримки Raw-формату.
Плагін може обробити практично будь-який файл, який відкриває графічний редактор зі списку сумісних (у тому числі й .psd, .crw тощо), в режимах RGB і Grayscale.

Тип ліцензії визначає, який саме варіант використовується:

  • Ліцензія Home (Plugin) - тільки для домашніх користувачів - дає право на реєстрацію плагіна AKVIS Enhancer,
  • Ліцензія Home (Standalone) - тільки для домашніх користувачів - призначена для реєстрації окремої програми AKVIS Enhancer;
  • Ліцензія Home Deluxe - тільки для домашніх користувачів - поширюється відразу на обидва види ПО і дозволяє використовувати і плагін, і самостійну програму.
  • Ліцензія Business - на використання ПЗ в комерційних цілях - також пропонує обидва варіанти роботи і дає право використовувати програму для отримання прибутку.

Демо-версія дозволяє протягом ознайомлювального періоду спробувати обидва варіанти (plugin і standalone) з усіма можливостями продукту.

Безкоштовний ознайомлювальний період - 10 днів!

Придбати Enhancer можна за 69 y.о.

Джерело: http://akvis.com/ru/enhancer/index.php/

Posted by Дмитрий

Связано с категорией: Программы Комментарии
Комментарии (0) Пинги (0)

Извините, комментировать здесь запрещено.

Trackbacks are disabled.