Все возможно! Мечты сбываются!

2Дек/09Off

Google Search options українською мовою

Google оголосив про запуск нового пошукового інструменту Google Search options українською мовою. Нові опції, доступні прямо на сторінці результатів пошуку, дозволяють користувачам сортувати, налаштовувати відображення і досліджувати результати пошуку, для того щоб знаходити потрібну інформацію ще простіше і швидше.Search options дають користувачам можливість налаштувати видачу результатів пошуку кількома способами:

  • Перегляд сторінок з певним видом контенту. Користувач може обмежити результати пошуку тільки відео, форумами або рецензіями, що відповідають його запиту. Якщо пошук здійснюється за фільмами або книжок, то, наприклад, ви можете побачити лише сторінки з рецензіями на них, або обмежити результати пошуку тільки сторінками, що містять відеоконтент.
  • Перегляд схожих запитів. Користувачі можуть переглядати схожі запити у вигляді списків або завдяки функції Wonder Wheel - у вигляді графічних зображень.
  • Сортування за датою дозволяє знаходити найсвіжіші результати, обмеживши пошук останніми цілодобово, тижнем або роком.

Нові пошукові опції можуть бути корисні, коли запит важко сформулювати у вигляді ключових слів (наприклад «Покажіть мені всі дискусії на форумах про премію Оскар»). Крім того, нові можливості стануть у нагоді в тих випадках, коли ту чи іншу тему потрібно вивчити як можна ширше, або інформацію з даної теми необхідно відфільтрувати (наприклад, «Покажіть мені запити, що звичайно ставляться до словосполучення« поновлювані джерела енергії »).

Источник: http://itnews.com.ua/52009.html

Posted by Дмитрий

Связано с категорией: Интернет Комментарии
Комментарии (0) Пинги (0)

Извините, комментировать здесь запрещено.

Trackbacks are disabled.